Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

«Прості речі. Вісім розмов з Адою Роговцевою»Шановні читачі! Пропонуємо вашій увазі книгу-інтерв’ю «Прості речі. Вісім розмов з Адою Роговцевою», яка поповнила фонд відділу літератури з питань мистецтва Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка.

Книга-інтерв'ю «Прості речі» - це відверті діалоги великої акторки Ади Роговцевої про її життя, родину, близьких людей, покликання, професію і країну з журналісткою Тетяною Терен і театральним критиком Анною Липківською.

В цих текстах перед нами постає не лише жива легенда українського театру та кіно, а й гранично щира жінка, якій випав непересічний життєвий шлях. У розмовах згадуються знакові події та відомі особистості нашої культури, які для Ади Роговцевої були і залишаються друзями чи колегами.

Книга буде цікава всім, хто захоплюється творчістю Ади Роговцевої та стежить за світом театру й кіно. У виданні використано фотоматеріали з сімейного архіву акторки та архівні кадри Національного центру Олександра Довженка.

Тож запрошуємо до відділу літератури з питань мистецтва для більш детального ознайомлення з книгою-інтерв'ю «Прості речі. Вісім розмов з Адою Роговцевою».

 

                 Терен Т. Прості речі. Вісім розмов з Адою Роговцевою [Текст] / Терен Т.; Тетяна Терен, Анна Липківська ; [фото О. Степанков-Ткаченко]. - [Київ] : Pabulum, [2018]. -  261 с. : іл.

 

Оновлено 16-07-2019
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка