Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.

На орбітах слова Василя БабіяУ відділі краєзнавчої літератури обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка представлено ювілейну книжкову виставку, присвячену українському письменнику, краєзнавцю, громадському діячеві, педагогу, відомому краянину – Василю Івановичу Бабію.

Народився він 12 січня 1949 року у селі Серафинці Городенківського району в родині хліборобів. В рідному селі закінчив середню школу та працював у колгоспі. Пройшов військову службу у м. Бердичеві Житомирської області, згодом працював актором Івано-Франківського обласного лялькового театру.

Навчався В. Бабій на історико-педагогічному факультеті Івано-Франківського педагогічного інституту ім. В. Стефаника, викладав історію у Меньківській школі І-II ст. на Житомирщині, Росільнянській середній школі на Івано-Франківщині, працював учителем та директором Хмелівської ЗОШ І-ІІ ст. Богородчанського району Івано-Франківської області.

У літературі Василь Бабій працює в різних жанрах, зокрема, новелістики, гумору і сатири, драматургії, публіцистики, есеїстики. У творчому доробку письменника понад 180 книжок і брошур, написаних у жанрі роману, повісті, новели, історичного оповідання. Він автор есеїв на літературно-краєзнавчу тематику, з історії футболу. Автор понад десяти книжок гумору, декількох дисків. Видав кілька альманахів («Золота Бистриця», «Словоцвіт», «Богородчанський ціп», «Хмелліт»). Василь Бабій є лауреатом обласних і районних премій: ім. О. Гірника, ім. В. Стефаника, І. Вагилевича, М. Підгірянки, М. Яцківа, Леся Мартовича, І. Франка, В. Полєка. Член Національних спілок письменників, журналістів, краєзнавців України .

Колектив обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка щиро вітає Василя Бабія з ювілеєм та бажає творчого неспокою, великих звершень та плідної праці, добра та миру!

А всіх охочих детальніше дізнатись про життєвий і творчий шлях відомого краянина, ми запрошуємо до обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка у відділ краєзнавчої літератури на перегляд ювілейної книжкової виставки «На орбітах слова Василя Бабія».   

Оновлено 20-04-2021
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка