Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail:

Відділ комплектування:
E-mail:
тел. 0342 752479

Відділ мистецтва:
E-mail:

Краєзнавчий відділ:
E-mail:

Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31

Графік роботи:

Щоденно: 10:00 - 18:00
Субота - вихідний день
Cанітарний день - останній четвер місяця

На орбітах слова Василя БабіяУ відділі краєзнавчої літератури обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка представлено ювілейну книжкову виставку, присвячену українському письменнику, краєзнавцю, громадському діячеві, педагогу, відомому краянину – Василю Івановичу Бабію.

Народився він 12 січня 1949 року у селі Серафинці Городенківського району в родині хліборобів. В рідному селі закінчив середню школу та працював у колгоспі. Пройшов військову службу у м. Бердичеві Житомирської області, згодом працював актором Івано-Франківського обласного лялькового театру.

Навчався В. Бабій на історико-педагогічному факультеті Івано-Франківського педагогічного інституту ім. В. Стефаника, викладав історію у Меньківській школі І-II ст. на Житомирщині, Росільнянській середній школі на Івано-Франківщині, працював учителем та директором Хмелівської ЗОШ І-ІІ ст. Богородчанського району Івано-Франківської області.

У літературі Василь Бабій працює в різних жанрах, зокрема, новелістики, гумору і сатири, драматургії, публіцистики, есеїстики. У творчому доробку письменника понад 180 книжок і брошур, написаних у жанрі роману, повісті, новели, історичного оповідання. Він автор есеїв на літературно-краєзнавчу тематику, з історії футболу. Автор понад десяти книжок гумору, декількох дисків. Видав кілька альманахів («Золота Бистриця», «Словоцвіт», «Богородчанський ціп», «Хмелліт»). Василь Бабій є лауреатом обласних і районних премій: ім. О. Гірника, ім. В. Стефаника, І. Вагилевича, М. Підгірянки, М. Яцківа, Леся Мартовича, І. Франка, В. Полєка. Член Національних спілок письменників, журналістів, краєзнавців України .

Колектив обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка щиро вітає Василя Бабія з ювілеєм та бажає творчого неспокою, великих звершень та плідної праці, добра та миру!

А всіх охочих детальніше дізнатись про життєвий і творчий шлях відомого краянина, ми запрошуємо до обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка у відділ краєзнавчої літератури на перегляд ювілейної книжкової виставки «На орбітах слова Василя Бабія».   

Оновлено 15-07-2024
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка