Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

«Техноялинка» у бібліотеці21 грудня 2018 року у відділі літератури з питань мистецтва Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І.Франка в рамках співпраці з Івано-Франківським державним центром науково-технічної творчості учнівської молоді (директор Віталій Кодря) відбулося відкриття виставки-конкурс саморобних новорічних ялинок «Техноялинка»

У відділі літератури з питань мистецтва було відкрито виставку-конкурс «Техноялинка 2019»,  на  якій представлено роботи учнів Івано-Франківського обласного державного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

На виставці представлено 35 робіт, які демонструють сучасний нестандартний підхід як до традиційних дизайнерських матеріалів (папір, картон, пластик, деревина, метал...), так і до не характерних дизайнерських матеріалів та предметів побуту (пляшки, парасольки, СD-диски...).

Даний конкурс покликаний стимулювати інтерес учнів до науково-технічної творчості та різноманітних технологій виготовлення новорічних ялинок, розвивати фінансову грамотність та підприємливість, оскільки роботи можна не тільки подивитися, але й купити, а виручені кошти підуть на потреби відповідних гуртків.

 Голосування за кращу техноялинку проходитиме до 20 січня в мережі Інтернет за адресою : www.ocnttum.if.ua/ оцінювання-техноялинок-2018/, тож кожний бажаючий зможе віддати свій голос і повпливати на результати конкурсу.

 Щиро запрошуємо завітати до нашої книгозбірні, щоб помилуватися творчими роботами наших діток, або ж придбати сувенір, який припав до душі.

“Техноялинка”: в Івано-Франківську презентували креативні новорічні дерева (відео)

“Техноялинка”: в Івано-Франківську презентували креативні новорічні дерева (відео)

Світлини

 

Оновлено 26-06-2019
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка