Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Тематична книжкова виставка «Соціально-трудові відносини»У відділі економіко-виробничої літератури Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка представлена тематична книжкова виставка «Соціально-трудові відносини».

Соціально-трудові відносини є ключовим елементом будь-якої економічної системи, «серцевиною» усього комплексу суспільних відносин. Нині в Україні відбуваються процеси, які можна визначити як реформування цих відносин на засадах розвитку та поширення форм соціального діалогу між соціальними партнерами.

Найбільш важливими і проблемними аспектами даних відносин є порядок працевлаштування, оплата праці, режим та умови праці, охорона праці, гарантії збереження робочого місця, рівень поваги до людської честі та гідності працівника з боку керівництва.

Сучасні соціально-трудові відносини повинні робити акцент на людині як особистості, багатогранному суб'єкті, який здатний вирішити найважливіші завдання соціально-економічного розвитку країни, такі як стабілізація соціальної та економічної ситуації, становлення і розвиток виробництва нового технологічного рівня, підвищення життєвого рівня населення на основі співробітництва та партнерства всіх сил суспільства.

Тож, запрошуємо всіх бажаючих у відділ економіко-виробничої літератури до перегляду тематичної книжкової виставки «Соціально-трудові відносини», де представлені книги та статті з періодичних видань («Україна: аспекти праці», «Фінанси України», «Формування ринкових відносин в Україні», «Економіка АПК», «Демографія та соціальна економіка», «Регіональна економіка», «Вісник Пенсійного фонду України», «Маркетинг в Україні», «Вісник Київського інституту бізнесу і технологій»).

 

Оновлено 26-06-2019
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка