Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Знайомтесь! До Вашої увага збірка есеїв «Нова Європа»Книжкові фонди відділу загального читального залу обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка поповнились новим науково-популярним виданням – збіркою есеїв українських інтелектуалів «Нова Європа».

Що криється за популярним гаслом «Україна - це Європа»? Чи лише географічне розташування та історичний контекст, чи спільні цінності та схожа ментальність? Чи потрібно Україні членство в ЄС? Як наша держава може вплинути на розвиток Європи і водночас як може змінитися сама?

        У презентованій збірці есеїв «Нова Європа», ініційованій Центром «Нова Європа» та «Видавництвом Старого Лева», відомі українські інтелектуали - історики, політики, журналісти, релігійні та громадські діячі - розповідають про своє бачення України та її місце в Європі. Альона Гетьманчук, Мирослав Маринович, Дмитро Кулеба, Світлана Пиркало, Олександр Щерба, Владика Борис (Ґудзяк), Оксана Пахльовська, Володимир Єрмоленко, Ярослав Грицак, Віталій Портников, Микола Рябчук діляться нетривіальними думками, які будуть цікаві і скептикам, і оптимістам, а також тим, хто намагається сформувати власну візію розвитку нашої країни.

        Для детальнішого ознайомлення з презентованою книгою, запрошуємо вас до відділу загального читального залу нашої книгозбірні.

        Чекаємо на зустріч з вами.

 

               Нова Європа : есеї укр. інтелектуалів / упоряд. Катерина Зарембо. - Львів : Вид-во Старого Лева, 2018. - 176 с.

 

 

Оновлено 24-04-2019
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка