Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Бібліотека як центр спільнот: утопія чи реальність?4 грудня 2018 року в інформаційно-ресурсному центрі “Вікно в Америку” Івано-Франківської ОУНБ ім. І. Франка відбулася спеціальна подія мандрівного Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA на Прикарпатті.

     В рамках заходу відбувся перегляд фільму Фредеріка Вайзмена, США “Ex Libris: Нью-Йоркська публічна бібліотека”, а після перегляду пройшла дискусія “Бібліотека як центр спільнот: утопія чи реальність?”.
     Модераторами заходу були Євгенія Бардяк, ГО “Молода Просвіта”, Людмила Жирик, керівник центру “Вікно в Америку” та Христина Шовкопляс, бібліотекар І категорії відділу проектної соціокультурної діяльності. Учасниками активної дискусії були студенти спеціальності "Інформаційна, бібліотечна та архівна справа" факультету документознавства та інформаційної діяльності ІФНТУНГ (викладач — Христина Вінтонів), вчителі загальноосвітніх шкіл міста Івано-Франківська, медичні працівники та бібліотекарі. Ми обговорювали ключові проблеми сучасних українських бібліотек, досягнення американських бібліотечних установ та що ми могли б запровадити інноваційного в бібліотеках нашого регіону. А ще важливим питанням до обговорення була роль бібліотеки та бібліотекарів в розвитку громади свого міста і чи ми готові сьогодні стати центром спільнот.
    Учасники зустрічі дізналися чимало цікавого і корисного про діяльність обласної бібліотеки, напрями її соціокультурної і проектної роботи, її можливості для навчання, дозвілля і самовдосконалення.

Світлини

 

Оновлено 24-08-2019
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка