Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 52-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Бібліотека – учасник фестивалю "Сторінками української книги"8-9 листопада працівники обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка взяли участь у фестивалі-презентації сучасної української книжкової продукції "Сторінками української книги", що відбувся за сприяння ОДА у фортечній галереї "Бастіон".

Фестиваль щорічно проводиться на відзначення Дня української писемності і мови та знаменних і пам'ятних дат. Цьогоріч він приурочений  100-річчю Західноукраїнської Народної Республіки.

Тож на розгорнутій книжковій виставці бібліотечні фахівці представили учасникам заходу чимало цікавих вітчизняних і діаспорних досліджень, що містять малознані факти про події, які спонукали до національно-визвольного повстання 1918 року, знайомлять з його перебігом та висвітлюють життя і діяльність видатних діячів ЗУНР: Євгена Петрушевича, Левка Бачинського, Дмитра Вітовського, Костя Левицького, Івана Макуха, Івана Мирона.

 Серед запропонованих до перегляду були і багатотомний збірник документів і матеріалів "Західноукраїнська Народна Республіка. 1918-1923", і видання „ЗУНР: ілюстрована історія", і монографії відомих науковців Олександра Карпенка, Володимира Великочого, Івана Монолатія, Бориса Тищика, і видання серії "Звитяжці" видавництва "Лілея-НВ" та ін.

У фестивалі взяли участь також видавництва "Апріорі" (Львів), "Навчальна книга "Богдан", "Джура", "Підручники та посібники" (Тернопіль), сім видавництв та три книготорговельні підприємства Івано-Франківщини.

Світлини

Оновлено 22-03-2019
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка