Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Сім див Коломиї – в одній книзіДо Вашої уваги – нова книга з фонду відділу краєзнавчої літератури – „Коломия: 7 див міста предивного”, що присвячена 777-річчю міста над Прутом.

Коломия - знакове місто Української держави, яке було і є місцем творіння архітекторів, художників, письменників, артистів. Витоки його - в духовності, у християнстві, у світі пращурів, що колись на запрутських горах знайшли родючі землі й облагородили їх.

За свою історію Коломия була солеторговельним центром, замком багатих вельмож, місцем зустрічі королів і ворожих армій, потужним книговидавничим і промисловим центром. Врешті у ХХІ ст. вона перетворилася на місто культури, мистецтва й туристичний центр Прикарпаття. Коломия вабить європейськістю, фестивалями, несподіваними ідеями, творчими особистостями.

Нова книжка-альбом про Коломию представляє читачам сім коломийських «родзинок»-див: архітектуру, храми, фестивалі, митців, письменників і краєзнавців,  майстрів народної творчості та відомих діячів. Така структура видання вповні розкриває мистецьку красу минулого міста та ознайомлює з живими яскравими персонажами його сучасності.

Запрошуємо до відділу краєзнавчої літератури тих, хто вже ходив вулицями Коломиї або ще планує завітати до міста, щоб ближче познайомитись із чудовою книгою-альбомом про славне прикарпатське місто:

Коломия. 7 див міста предивного : фотоальб. : 777-річчю Коломиї присвячено / упоряд. У. Мандрусяк, авт. текстів М. Савчук. - Київ : Логос, 2018. - 120 с.

 

Оновлено 20-02-2020
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка