Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 52-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Вітаємо працівників культури та майстрів народного мистецтва з професійним святомВсеукраїнському дню працівників культури та майстрів народного мистецтва відділ літератури з мистецтва Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка приурочує книжкову виставку-огляд «Світло духовності і культури».

9 листопада - всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Метою святкування є відродження української культури і сприяння розвитку народної творчості. Без перебільшення можна стверджувати, що збереження національних традицій - запорука успішних перетворень сучасного суспільства. Адже культура консолідує націю на розвиток держави, розкриває нашу сутність та вчить нас бути українцями.

Українська культура займає гідну нішу у світовому мистецтві, оскільки має давні коріння. Нам є чим пишатися. Багатовікова історія збагатила український народ неповторними цінностями.

Цими днями по містах і селах України проходять масові заходи: виставки робіт майстрів народної творчості, концерти самодіяльних та професійних колективів, літературні читання, творчі зустрічі.

Відділ літератури з мистецтва обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка розгорнув книжкову виставку-огляд «Світло духовності і культури», присвячену Всеукраїнському дню працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Запрошуємо всіх бажаючих до перегляду виставки, а працівників культури щиро вітаємо з професійним святом. Нехай не вичерпується у ваших душах творча наснага та бажання дарувати людям свій талант.

 

Оновлено 22-03-2019
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка