Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Будь помітним! Збережи життя!25 жовтня 2018 року у відділі літератури іноземними мовами обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І.Франка в рамках спільного проекту з громадською організацією «Центр економічного та соціального розвитку «Меркурій», Івано-Франківським національним медичним університетом та Івано-Франківським управлінням патрульної поліції відбувся тренінг «Будь помітним! Збережи Життя!», модератором якого є Маркіян Пюрик.

     Цього разу до нас завітали  семикласники загальноосвітньої школи №11.
     Англомовні студенти-медики та працівники патрульної поліції провели цікаве та незвичайне заняття з метою зменшення випадків дорожнього травматизму. 
     Учням розповіли про правила дорожнього руху, поведінку на вулицях міста для пішоходів і велосипедистів, наголосили на необхідності виділяти себе за допомогою світловідбиваючої стрічки та надали практичні поради, як не потрапити в біду, а якщо вони стали свідками надзвичайних ситуації, то не залишатися байдужими та відразу повідомляти до поліції.
     Учасники дійства обмінялися досвідом, удосконалюючи знання з англійської мови та повторюючи правила дорожнього руху.
     Гарним подарунком на згадку про цю зустріч стали світловідбиваючі стрічки за правильні відповіді про правила дорожнього руху, яких повинні дотримуватися велосипедисти.
     Працівники відділу вдячні голові батьківського комітету  Інні Брюховецькій в допомозі  проведення різноманітних бібліотечних заходів.
     Мовні кордони зруйнували, заняття пройшло в дружній англомовній атмосфері, всі учні активно та весело, в ігровій формі, обговорювали серйозну і необхідну для життя тему.

Cвітлини

Оновлено 18-04-2019
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка