Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Історія мужності, братерства і самопожертви  Дню захисника України, який ми відзначаємо щороку 14 жовтня, присвячуємо повідомлення про масштабний книжковий проект, підготовлений спільно з Радіо Свобода. Це - видання „Аеропорт Донецьк 242. Історія мужності, братерства і самопожертви". Журналісти зібрали унікальний матеріал: понад 100 інтерв'ю, десятки ексклюзивних фото з місця подій.
  Книга про 242 дні боїв в аеропорту Донецька, або в „АДу", як його назвали оборонці летовища, - це свідчення кіборгів, розповіді волонтерів та журналістів, коментарі військових експертів та аналітиків з України, Росії, США та Канади, представників Генерального Штабу ЗСУ, зокрема Головнокомандувача Віктора Муженка.
  У попередженні для читачів читаємо: „Ця книга... ніколи не приноситиме заспокоєння чи насолоди. Читати, слухати й дивитись про аеропорт - боляче... Зібрані розповіді захисників Донецького аеропорту... можуть стати поштовхом для самовизначення: усе одно вам чи ні, за якими правилами жити, чи потрібні вам свобода і справедливість і чи справді країна, яку ви вважаєте своєю, вартує того, щоб за неї так боротися".
  Отож запрошуємо до відділу абонементу обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка всіх, хто бажає прочитати книгу про життя і смерть, про відчайдушність і страх, про любов і дружбу, про те, що і чому захищали в терміналах аеропорту Донецьк українські бійці. Це - книга:
  АД 242. Історія мужності, братерства та самопожертви / фот. С. Лойка ; [авт. проекту та уклад. І. Штогрін]. - Харків : Клуб Сімейн. Дозвілля, 2016. - 352 с. : іл.

Оновлено 24-04-2019
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка