Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Ресурси, грантові та освітні програми Посольства США в Україні28 вересня 2018 р. інформаційно-ресурсний центр "Вікно в Америку" відвідала Віра Максимова, Помічник Аташе з питань культури Посольства США в Україні, яка презентувала ресурси, грантові та освітні програми Посольства США в Україні.

В. Максимова представила програми малих грантів для випускників програм обмінів, що підтримуються американським урядом; Фонд сприяння демократії; Фонд розвитку ЗМІ; Програми малих грантів в сфері освіти та культури; Фонд послів (Посольський фонд США збереження культурної спадщини); програму книжкових перекладів.

Пані Віра розповіла про приклади історій успіху учасників програми "Відкритий світ", програми міжнародних відвідувачів-лідерів (IVLP), програми стажування працівників законодавчої влади (LFP/PFP), програми імені Г. Гамфрі, американської програми бізнес стажувань (SABIT).

Після такої насиченої інформативної презентації було надано індивідуальні консультації щодо можливості участі в даних програмах.

Щира подяка Вірі Максимовій за можливість довідатися про програми Посольства США для українських громадян!

Світлини

Оновлено 26-06-2019
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка