Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Тормахова В. М. Українська естрадна музика і фольклор: взаємопроникнення і синтез  Шановні читачі! Пропонуємо вашій увазі монографію Вероніки Тормахової „Українська естрадна музика і фольклор: взаємопроникнення і синтез”, яка поповнила фонд відділу літератури з мистецтва Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка.

  Практична цінність монографії, яку автор присвячує особливостям взаємозв’язку фольклору та естрадної музики виражається в тому, що її результати можуть бути використані при вивченні музичної культури другої половини ХХ – початку ХІХ століття, історії, теорії та практики інструментального та вокального виконавства, у викладанні курсів музично-виконавських, музично-теоретичних, музично-історичних дисциплін, а також при підготовці музичних праць з історії джазової музики, рок-музики, масової музичної культури. Особливо корисною дана робота може виявитися при розробці різних історичних і теоретичних навчальних курсів, що відносяться до джазово-естрадної спеціалізації.
   Сподіваємось, що дане видання зацікавить студентів, аспірантів, викладачів, усіх хто цікавиться питанням української естрадної музики і фольклору.

  Тормахова В. М. Українська естрадна музика і фольклор: взаємопроникнення і синтез : монографія / В. М. Тормахова. – Київ : Ліра-К, 2017. – 204 с.

 

Оновлено 24-05-2019
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка