Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Нова книга від авторів Сергія Сьомки та Євгена Антоновича «Дизайн інтер’єру, меблів та обладнання»У підручнику розглянуто теоретико-методологічні аспекти об’ємно-просторового формоутворення в дизайні архітектурного середовища, проаналізовано можливості застосування теоретичних основ дизайну на різних рівнях формоутворення штучного простору: інтер’єру, меблів та обладнання, висвітлено основні аспекти художнього моделювання меблів та обладнання й окреслено можливі перспективні напрями розвитку дизайну.

Видання покликане поглибити знання майбутніх фахівців у сфері дизайну, архітектури середовища, зокрема дизайну інтер'єру, меблів та обладнання. Крім того, підручник може бути корисним викладачам закладів вищої освіти, дизайнерам-практикам і молодим науковцям у здійсненні аналітичної та дослідницької діяльності.

Запрошуємо у відділ літератури з мистецтва ОУНБ ім. І. Франка для ознайомлення з даною книжкою.

 

Сьомка С. Дизайн інтер'єру, меблів та обладнання [Текст] : підручник / Сьомка С.; Сергій Сьомка, Євген Антонович ; Нац. акад. кер. кадрів культури і мистецтв. - Київ : Ліра-К, 2018. - 400 с. : рис.

 

Оновлено 16-07-2019
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка