Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Нова книга від автора світового бестселера „Аеропорт”   Пропонуємо увазі користувачів інформацію про нову книгу, що надійшла до відділу абонементу обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка – роман „Рейс” Сергія Лойка, відомого письменника, кореспондента і фотографа Los Angeles Times.   
   Це – роман-трилер, класичний бойовик, в основу якого покладено реальні події. Посеред кривавої війни, розв’язаної Росією, головний герой спочатку самостійно, а потім із допомогою американської журналістки розслідує обставини загибелі своєї родини – дружини і двох маленьких доньок, які летіли в пасажирському „Боїнгу”, збитому над Донбасом. Під час свого приватного розслідування він опиняється в самому пеклі війни на сході України серед „ополченців” і російських солдатів, що підступно вторглися в суверенну державу.
   За словами журналіста, телеведучого Юрія Макарова: „Документальна колізія, вибудувана навколо збитого бойовиками злощасного малайзійського лайнера, маса достовірного фактажу – тут журналістське ремесло американського ґатунку бере в авторові гору. І водночас яскраві герої та фабула, що захоплює навіть за голлівудськими мірками, – усе це не дає змоги відкласти книжку, доки не перегорнеш останню сторінку”.
Запрошуємо всіх, хто зацікавився інформацією про нову книгу Сергія Лойка, до ОУНБ ім. І. Франка.

   Лойко С. Рейс : [роман] / Сергій Лойко. – Київ : Брайт Стар Паблішинг, 2017. –  125 с. : іл.

Оновлено 21-05-2019
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка