Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Послідовно про фінанси  Нещодавно фонди відділу економіко-виробничої літератури обласної книгозбірні поповнилися новим виданням – посібником «Фінанси».

  Це фундаментальне видання з фінансів, у якому ґрунтовно висвітлюються зміст та основні етапи розвитку фінансової науки, сучасні фінансові теорії, сутність, призначення та роль фінансів в економічному та соціальному розвитку суспільства. Поетапно розглядаються складові становлення бюджетної та податкової системи України, економічний зміст та види соціального страхування, основи організації фінансів підприємств та домогосподарств, сутність та структура фінансового ринку, закономірності та особливості розвитку світової фінансової системи. Він дає змогу поглибити знання у сфері фінансових відносин, самостійно проаналізувати суперечності еволюції фінансової системи України в умовах посилення глобалізаційних процесів, а відповідно, сприятиме практичній підготовці фахівців у сфері фінансів.
  Ближче познайомитися з даним виданням запрошуємо до обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка.
  Фінанси : підручник / І. О. Лютий, С. Я. Бояринець, З. С. Варналій та ін.; за ред. д.е.н., проф. І. О. Лютого. – Київ : Видавництво Ліра-К, 2017. – 728 с.

Оновлено 16-07-2019
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка