Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Книжкове літо кличе…Таку назву носить книжково-ілюстративна виставка, яка діє у відділі загального читального залу обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка.

    Настала гаряча сонячна пора. Літо знову кличе вас у мандри. Хтось поїде відпочивати на море, хтось у гори, хтось помандрує рідним краєм....
    А ми радимо вам не забувати про книги і разом з нами відправитись у мандри Книжковим світом. У цьому вам допоможе книжково-ілюстративна виставка «Книжкове літо кличе…». На виставці експонуються книги різні за жанрами, книги – які варто прочитати, зокрема, сучасних українських письменників, зарубіжних авторів, історичні, пригодницькі та сентиментальні романи, фентезі, бестселери.
    Шанувальники періодичних видань мають можливість ознайомитись із останніми надходженнями газет та журналів, переглянувши виставку «Прочитай пресу – від недуги і стресу».

    Тож, запрошуємо усіх бажаючих до відділу загального читального нашої бібліотеки, де кожен знайде для себе потрібну інформацію. Ми завжди раді зустрічі з Вами і працюємо тільки для Вас!

Оновлено 21-05-2019
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка