Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 52-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Напиши свій пригодницький роман з німецьким письменником Робертом М. Зоннтаґом20 липня до відділу проектної соціокультурної діяльності обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка завітав відомий письменник-фантаст з Німеччини Роберт М. Зоннтаґ із майстер-класом «Напиши свій пригодницький роман». Зустріч відбулась в рамках співпраці бібліотеки з українсько-німецьким культурним центром «Гете-Інститут в Україні».

Досвідчений письменник розповів, з чого почати писати роман, дав поради як продовжити та яким захопливим сюжетом його завершити.

Також Роберт М. Зоннтаґ познайомив всіх із своїм романом-антиутопією «Сканери», який українською мовою надрукувало Івано-франківське видавництво «Дискурсус». У романі події відбуваються у 2035 році, де світ без друкованих книг, газет і журналів. Усе відскановано й кожен має доступ до світової цифрової бібліотеки. І це завдяки мобрілю - універсальному мережевому пристрою у вигляді окулярів. Роб працює сканером у величезному концерні Ultranetz, у відділі Scan AG. Зі своїм другом Джоджо він відшуковує, сканує й оцифровує останні примірники друкованих видань, аж поки одного дня не наштовхується на Книжкову гільдію, підпільну організацію, учасниками якої є колишні письменники, книгарі, перекладачі, видавці та бібліотекарі.

Запрошуємо всіх охочих прочитати роман «Сканери», який автор подарував для читачів обласної бібліотеки.

Світлини

Оновлено 18-02-2019
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка