Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Квітка Цісик – у новій книзі Романа ГоракаНещодавно фонди краєзнавчого відділу обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка поповнились новим виданням – книгою «Журавлі відлетілі…», автором якої є львівський письменник Роман Горак.

Ця книга присвячена Квітці Цісик, яка вже стала легендою України, одній із співочих пташок, яка своїм голосом лікувала всіх зболених і стужених за втраченою Батьківщиною. Тих, хто відлетів журавлиним ключем на чужину і вже не зміг повернутись, і тих хто залишився вдома…
Квітка Цісик – американська співачка українського походження, популярна виконавиця рекламних джинґлів у США, оперна і блюзова співачка, виконавиця українських народних і популярних пісень.
Цього року Квітці Цісик, яка дала голос українській пісні в часи, коли український дух був пригнічений, виповнилося би 65 років. Її два україномовні альбоми «Квітка. Пісні України», випущений 1980 року, та «Квітка. Два кольори» 1989 року й досі користуються широкою популярністю в українських домах по обидва боки Атлантики.
Ця книжка розповідає історію родини Цісиків і є заповітом любові до музики, до сім’ї, любові до батьківщини. Вона дозволяє нам зазирнути у світ, який сформував співачку і зробив її улюбленицею мільйонів.
Ближче познайомитися з надзвичайно ґрунтовним та цінним дослідженням життєвого і творчого шляху Квітки Цісик запрошуємо до відділу краєзнавчої літератури обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка.
Горак Р. Журавлі відлетілі... : есеї про Квітку Цісик та її рід / Р.Горак. –  Львів : Апріорі, 2018. - 399 с.

Оновлено 24-08-2019
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка