Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

„Майбутнє розуму” від Мічіо Кайку      Пропонуємо інформацію про видання, яке надійшло до фондів обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка. Це книга „Майбутнє розуму”, автором якої є Мачіо Кайку – вчений зі світовим ім’ям, ведучий численних наукових програм про визначні винаходи і відкриття. Обіймає посаду професора теоретичної фізики Нью-Йоркського університету.
    За його словами: „Хочу наголосити: я не нейробіолог. Я фізик-теоретик, який віддавна цікавиться проблемою свідомості. Сподіваюся, що точка зору фізика може допомогти збагатити наші знання й принести свіже нове розуміння найзнайомішого і водночас найзагадковішого об’єкта у Всесвіті – нашого розуму”. 
    Книга-бестселер Мачіо Кайку – науково-правдива й захоплива розповідь про неймовірні дослідження, які ґрунтуються на новітніх досягненнях нейробіології та фізики. Науковець доступно пояснює суть роботи мозку й показує, як технології майбутнього змінюють наше повсякденне життя. Вчений глибоко розуміє сучасну науку й пильно стежить за тенденціями її розвитку, тож читач має унікальну можливість зазирнути в майбутнє.
    Запрошуємо до нашої бібліотеки. Презентовану книгу можна прочитати, завітавши до відділу абонементу.
   
        Кайку М. Майбутнє розуму : наук. спроби осягнути, вдосконалити і підсилити інтелект / Мічіо Кайку ; пер. з англ. А. Кам'янець. – Львів : Літопис, 2017. – 408 с.

Оновлено 24-05-2019
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка