Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 52-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

«Музейні скарби України і світу»З нагоди Міжнародного дня музеїв у відділі літератури з мистецтва обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка розгорнуто книжкову виставку-подорож «Музейні скарби України і світу».

    18 травня музейні працівники всього світу відзначають своє професійне свято – Міжнародний день музеїв.
    Музей – це скарбниця людської пам’яті, яка століттями зберігає, підтримує і розвиває правдивий портрет вікової мудрості.
     Куди б ми не приїхали, для ознайомлення з містом нам завжди запропонують екскурсію в музей. У Парижі – це Лувр і музей д’Oрсе, в Лондоні – Природничий та Британський музеї, в Мадриді – Прадо, Метрополітен-музей в Нью-Йорку, Дрезденська галерея – в Дрездені. І що дуже важливо, ці музеї є атракцією не лише для туристів, їх не минають і місцеві мешканці.
    Наш край пишається багатьма цікавими музеями, такими як: Музей писанкового розпису у Коломиї, Музей мистецтв Прикарпаття, розташований у пам'ятці архітектури 17 ст., «Природа землі Галицької» у головній садибі Галицького національного природного парку, Івано-Франківський краєзнавчий музей, що містить найбільше зібрання пам'яток з історії, етнографії і культури з усього Прикарпаття.
     Тож вітаємо своїх друзів та партнерів – музейних працівників міста, області, України з професійним святом.
А всіх зацікавлених запрошуємо у відділі літератури з мистецтва  на перегляд книжкової виставки-подорож «Музейні скарби України і світу». Представлена література знайомить з музеями, які зберігають найцінніші історико-культурні та мистецькі пам’ятки вітчизняного та зарубіжного мистецтва.

Оновлено 18-01-2019
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка