Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Нотатки на сторінках ролей, п'єс і клаптиках паперу    Шановні читачі! Фонд відділу літератури з мистецтва Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка поповнився виданням Доміана Козачковського «Нотатки на сторінках ролей, п'єс і клаптиках паперу»        

   Ця підручна, невелика за обсягом книжка адресується акторам і режисерам театрів та студентам, які вивчають сценічне мистецтво. «Нотатки на сторінках ролей, п’єс і клаптиках паперу» народного артиста України Доміана Козачковського стануть у пригоді не тільки фахівцям – практикам театру, але й теоретикам – театрознавцям, культурологам, ба, навіть шанувальникам сценічного мистецтва, які прагнуть пізнати його глибину.
Запрошуємо завітати у відділ літератури з мистецтва обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка для більш детального знайомства з  виданням.

Козачковський Д.
    Нотатки на сторінках ролей, п'єс і клаптиках паперу [Текст] : підруч. кн. для акторів та режисерів / Козачковський Д. ; Доміан Козачковський ; [упоряд., заг. ред. Б. Козак] ; Нац. академ. укр. драм. театр ім. М. Заньковецької. –[Львів] : Вид. центр ЛНУ ім. І. Франка, 2017. –  95 с.

Оновлено 01-06-2020
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка