Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

«Інтелектуальний продукт вчених і винахідників Прикарпаття»Пропонуємо Вашій увазі новий каталог – «Інтелектуальний продукт вчених і винахідників Прикарпаття» (2017), який поповнив фонди Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка.

Основу інтелектуального капіталу формують талановиті люди, які спроможні в новому руслі бачити навколишній світ. Вони своєю працею рухають колесо історії вперед, змінюють свідомість оточуючих.

Восьме видання щорічного Каталогу - це продовження відомостей про напрацьований у 2017 році мешканцями нашого краю інтелектуальний продукт з метою підвищення мотивації творчої активності, сприяння налагодження співпраці, обміну досвідом між вченими, винахідниками, творчими особистостями, самодіяльними авторами і юними обдаруваннями.

Видання знайомить читачів з пріоритетними напрямками інноваційної діяльності області на 2016-2020 роки, концептуальними шляхами активізації науково-технічної творчості, умовами конкурсів на здобуття щорічної обласної премії ім. Г. Терсенова, іменної премії М. Волосовської та рейтингового огляду «Галицькі кмітливці».

У книзі є розділ, який традиційно присвячений діяльності обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І.Франка. У цьому випуску - це розповідь про друге видання методичного збірника «Інтелект-клуб: роки діяльності», що є одним з багатьох наших інтелектуальних напрацювань за минулий рік.

Завітавши у відділ економіко-виробничої літератури, Ви зможете більш детально ознайомитись з виданням, яке пропонується Вашій увазі:

Інтелектуальний продукт вчених і винахідників Прикарпаття : щорічний каталог найвагоміших винаходів, корисних моделей, промислових зразків і раціоналізаторських пропозицій Галицьких Кмітливців / Обл. орг. Т-ва винахідників і раціоналізаторів України [та ін. ; редкол. : Б. І. Середюк та ін.]. - [8-е вид.]. - Івано-Франківськ : [б. в.], 2017. - 172 с. : рис., іл.

 

Оновлено 18-04-2019
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка