Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Книга про винахідника Ніколу ТеслаФонди Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка поповнилися новим автобіографічним виданням Ніколи Тесли «Мої винаходи».

Нікола Тесла - найвідоміший у світі фізик та винахідник у галузі електрики, магнетизму та електротехніки. Він винайшов модель індукційного генератора змінного струму, відкрив явище обертального магнітного поля, побудував електрогенератори надвисокої частоти, а також працював над науковим поясненням космічних процесів.

Ким насправді був цей винахідник? Сміливим і революційним генієм, який запантетував понад 300 винаходів у багатьох країнах світу. Його ім'я досі оповите легендами, адже досліди Тесли пов'язували з проблемою Тунгуського метеориту та «експериментом Філадельфія».

З автобіографії відомого науковця, написаній ним самим, можна дізнатися про його погляди на світ і розвиток цивілізації, знайти фантастичні передбачення щодо майбутнього людства, частина з яких нещодавно почали справджуватися.

Отож, завітайте до відділу економіко-виробничої літератури ОУНБ ім. І. Франка та прочитайте надзвичайно цікаву книгу про вченого, винахідника, інтелектуала Ніколу Тесла:

 

Тесла Н. Мої винаходи. Автобіографія / Н. Тесла. - Львів : Вид-во Старого Лева, 2017. - 132 с.

 

Оновлено 18-04-2019
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка