Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail:

Відділ комплектування:
E-mail:
тел. 0342 752479

Відділ мистецтва:
E-mail:

Краєзнавчий відділ:
E-mail:

Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31

Графік роботи:

Щоденно: 10:00 - 18:00
Субота - вихідний день
Cанітарний день - останній четвер місяця

Творчий вечір Анатолія Ядловського29 квітня 2018 року в Івано-Франківський Народний дім «Просвіта» на творчий вечір з Анатолієм Ядловським, відомим лемківським українським поетом-піснярем, громадським діячем, заступником голови Лемкоклубу, що діє при відділі літератури з мистецтва, завітала завідувач відділу Галина Пристай.

Завідувач відділу літератури з мистецтва Галина Пристай привітала Анатолія Ядловського з творчими здобутками та подякувала за роки плідної співпраці в рамках засідань Лемкоклубу. Приємно відмітити, що читачі бібліотеки мають можливість ознайомитися з творчою діяльністю поета-пісняра завдяки книжкам, що є у фондах бібліотеки.

Анатолій Ядловський походить з лемківської родини, і ця тема глибоко виражена в рядках поета. За час своєї трудової і творчої діяльності видав такі поетичні збірки, як «Зупинена мить», «Серце на долонях», «Дар Всевишнього», «У Бескидах - низьких горах», «Палаюча твердь», «Фіглі-міглі» та книжки «Історія села Кам'яна», «Доля родини Ярослави Бандери (Опарівської)». Багато віршів поета стали піснями, окремі з них прозвучали зі сцени «Просвіти» у виконанні Народної аматорської хорової капели «Бескид», ансамблю «Квіти ромена» та ін. виконавців.

        Мистецький вечір Анатолія Ядловського пройшов на одному диханні, хоча й тривав більше двох годин. Присутні насолоджувалися поетичними творами, гумористичними віршами та творчими виступами.

Світлини

 

Оновлено 15-07-2024
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка