Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

„Найкоротша історія часу” Стівена ГокінґаПропонуємо вашій увазі розповідь про книгу, яка надійшла до фондів обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка. Це видання „Найкоротша історія часу” геніального вченого, професора Кембриджського університету Стівена Гокінґа. Уперше воно побачило світ 1988 року й чотири роки було в списку бестселерів. Книга була видана десятьма мільйонами примірників, перекладена багатьма мовами світу та переписана в дусі нових відкриттів.

    Людство зібрало багато знань про космос, за допомогою надшвидких комп’ютерів та надпотужних телескопів побачило народження далеких зірок. Але коли народився сам Усесвіт? Яка природа часу та чи існував він до Великого вибуху? Чи можливий його зворотній біг, і чи такі вже фантастичні мрії про подорожі в часі?
    Пояснити суть найскладніших наукових теорій зрозумілою мовою за допомогою єдиної формули – завдання, підвладне  лише Гокінгу. Та головне питання він залишає відкритим…
   Тож запрошуємо до нашої бібліотеки. Книгу Стівена Гокінга „Найкоротша історія часу” можна прочитати, завітавши до відділу абонементу.

     Гокінг С. Найкоротша історія часу / Стівен Гокінг, Леонард Млодінов ; [пер. з англ. І. Андрущенка]. – Харків : Клуб Сімейн. Дозвілля , 2017. –  160 с. : іл.

Оновлено 29-05-2020
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка