Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Володимир Паньків «Свій слід я піснею залишу на землі»Пропонуємо увазі читача нову збірку поезій Володимира Паньківа «Свій слід я піснею залишу на землі», яка нещодавно поповнила фонд відділу літератури з мистецтва обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка.

Автор збірки, Володимир Паньків - вчитель української мови за професією, людина з великим серцем і глибокою душею, яка через свою творчість доносить до читача власний досвід, думки, мудрість.

Поезії Володимира Паньківа відображають не лише його внутрішній світ, але і коло захоплень подорожами та гірськими мандрівками.

Зачарованість, закоханість у життя, спостережливість, уміння підмітити риси людських характерів бачимо у його віршах, кожен з яких має свою авторську мелодію і виконується поетом як пісня в супроводі гітари.

Книга доповнена DVD-диском на якому записані пісні автора у його ж виконанні.

Запрошуємо до відділу літератури з мистецтва обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка, щоб детальніше ознайомитись з  першою збіркою Володимира Паньківа «Свій слід я піснею залишу на землі».

 

  Паньків В. Свій слід я піснею залишу на землі [Текст] / Паньків В.; Володимир Паньків ; [голов. ред. М. Косило]. - Івано-Франківськ : [б. в.], 2017. -  148 с. + 1 електрон. опт. диск.

 

Оновлено 24-08-2019
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка