Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 52-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Методичний день для вчителів французької мови14 березня 2018 року у відділі літератури іноземними мовами Івано-Франківської обласної бібліотеки відбулась зустріч вчителів французької мови, які працюють в школах області.

     Бібліотекарі розповіли викладачам про методичну літературу і періодичні видання французькою мовою у фондах відділу. Ця література допоможе спеціалістам підвищити свій фаховий рівень, дізнатися про розробки уроків, які проводять їх колеги в інших школах.
     Працівники відділу зробили короткий огляд сучасної молодіжної естради Франції, зокрема розповіли про конкурс “La plus belle voix”, що є аналогом українського конкурсу “Голос країни”. Цей матеріал можна використати при вивченні теми країнознавства, або провести бінарний урок французької мови спільно з вчителем музики.
     Вчителі також дізнались про сайт Grammairefrancaise.net, де можна скористатись відеоуроками про іменники, прислівники і дієслова французької мови. Ми надіємось, що вчителі, які є нашими читачами, залучать до відвідування бібліотеки і своїх учнів, для яких у нас є багато корисної і цікавої літератури.

Світлини

Оновлено 19-12-2018
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка