Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

«Пізнай, що жити – це любити»Пропонуємо вашій увазі нову книгу, яка нещодавно поповнила фонд відділу літератури з мистецтва обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка „Пізнай, що жити – це любити”, виданої з нагоди ювілею заслуженого журналіста України, ведучого теле- і радіо- програм, автора і виконавця власних пісенних творів Богдана Кучера.

Книга сформована та видана відділом літератури з мистецтва в рамках регіонально-культурологічного проекту «Одкровення митців».

Літературно-художнє видання допоможе читачу проникнути в творчу лабораторію Богдана Кучера, який слугує взірцем самовідданої праці та успішності. Даний збірник - життєво-творчий сад Богдана Михайловича, подих його серця, світ його мудрості, крилатості думок.

Видання складається з 21 розділу. Джерелом для нього стали: прес-дайджест газетно-журнальних статей, матеріали з фондів книгозбірні, друковані та усні розповіді краян, думки колег та друзів, документи і світлини з домашнього архіву журналіста.

Книга адресована фахівцям у галузі журналістики, мистецтвознавцям, культурологам, працівникам інституцій культури, педагогам та студентам. Може слугувати пізнавальною інформацією для широкого кола читачів.

Пізнай, що жити - це любити : Богдан Кучер : біобібліогр. життєпис : 60-річчю від дня народж. присвячується / Івано-Франків. ОУНБ ім. І. Франка, Від. літ. з мистецтва ; [упоряд. : Г. І. Пристай, М. В. Дем'янів]. - Івано-Франківськ, 2017. - 350 с.

 

Оновлено 16-07-2019
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка