Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 52-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Нове дослідження Петра Сіреджука – в подарунок бібліотеціПропонуємо вашій увазі нову книгу авторства Петра Сіреджука, яка нещодавно поповнила фонди відділу краєзнавчої літератури обласної бібліотеки ім. І. Франка під назвою „Галицька Гуцульщина у Великій війні”.

Історія Галицької Гуцульщини на сьогодні вкрай мало досліджена. Тож праця Петра Сіреджука „Галицька Гуцульщина у Великій війні", написана на основі здобутків вітчизняної та зарубіжної історіографії, є надзвичайно потрібною та актуальною.

Вона висвітлює соціально-економічне і суспільно-політичне життя краю у воєнній добі Першої світової війни, славний бойовий шлях українських січових стрільців, подвиги вояків Першої і Другої Гуцульських сотень та тих бійців-гуцулів, які воювали на різних фронтах цієї Великої війни.

У книзі автор вперше використав рідкісні фотознімки і поштові листівки з приватних родинних архівів та від колекціонерів.

Ознайомившись з фактологічним матеріалом дослідження, краяни збагатять свої знання про героїчне минуле предків, сповняться гордістю за їх героїзм, більш глибоко усвідомлять витоки свого прабатьківського коріння.

Тож запрошуємо всіх охочих до відділу краєзнавчої літератури обласної наукової бібліотеки ім. І. Франка ближче познайомитись із новою книгою Петра Сіреджука „Галицька Гуцульщина у Великій війні". Чекаємо на Вас.

 

Сіреджук П. Галицька Гуцульщина у Великій війні 1914-1918 рр. / П. Сіреджук ; Ін-т історії, археології і етнографії Карпат ПНУ ім. В. Стефаника. - Косів (Івано-Франків. обл.) : Писаний Камінь, 2016. - 535 с. : іл.

 

Оновлено 15-02-2019
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка