Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 52-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Фантастичні оповідання презентували в обласній бібліотеці30 січня 2018 року в Івано-Франківській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. І. Франка відбулася презентація книжки Олега Ростковича «Веселі й не зовсім фантастичні оповідання».

Модератор зустрічі - письменниця Ольга Деркачова представила присутнім переможця літературного конкурсу «Перший рукопис» (друга премія) Олега Ростковича та його збірку фантастичної прози «Веселі й не зовсім фантастичні оповідання»

Конкурс «Перший рукопис» стартував у Івано-Франківську у 2016 році, його організаторами є відомі особистості - письменник Богдан Томенчук, директор обласного драмтеатру Ростислав Держипільський, поетеса Ольга Бабій та політик і меценат Микола Палійчук.

«Літературний конкурс рукописів задумали і провели як «чистий»: автори подавали рукописи своїх творів, журі читало їх як анонімні, члени журі не спілкувалися між собою - усіх їх знали тільки організатори. Відповідно, організатори не читали і не оцінювали тексти. Більше того, ані організатори, ані члени журі особисто не знали більшість учасників конкурсу», - зазначила Ольга Деркачова.

Книжка Олега Ростковича «Веселі й не зовсім фантастичні оповідання» була надрукована 2017 року у луцькому видавництві «Твердиня».

Автор розповів, що його збірка сформована з тридцяти шести фантастичних оповідань, написаних впродовж п'ятнадцяти років. Він відповів на запитання, які цікавили присутніх, а також читав свої твори.

Для користувачів обласної книгозбірні письменник подарував свою книжку з автографом.

Світлини

Оновлено 18-02-2019
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка