Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 52-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Джефрі К. Лайкер «Філософія TOYOTA»  Сьогодні «TOYOTA» є компанією, яка виробляє найякісніші автомобілі світу з найменшою кількістю дефектів і витрат. Це корпорація, яка безперервно вдосконалює свою структуру за рахунок використання та впровадження інноваційних виробничих рішень.
  Книга лауреата одинадцяти Премій Шінго, професора промислового й операційного інжинірингу Мічиганського університету США, президента Liker Lean Advisors Джефрі Лайкера є першим світовим бестселером для широкої аудиторії читачів, яка розкриває принципи управління й бізнес-філософію компанії «TOYOTA», розповідає про історію її створення та становлення. Вона має репутацію найуспішнішого виробника і постійно розвивається в напрямку до ідеалу. Універсальність принципів цього підприємства в тому, що вони можуть бути використані в будь-якій галузі для формування досконалої організаційної структури.
  Це видання допоможе зрозуміти, завдяки чому «TOYOTA» досягла успіху, окреслить практичні ідеї, які можна запозичити, будуючи власний бізнес.
  Отож, запрошуємо Вас для ознайомлення із книгою до Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка.
Лайкер Джефрі К. Філософія «TOYOTA». 14 принципів роботи злагодженої команди / Джефрі К. Лайкер. – Київ : Наш формат, 2017. – 424 с.

Оновлено 18-02-2019
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка