Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 52-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Блаженніший Любомир Гузар «Учителю, іду за тобою»      У ці радісні благословенні дні пропонуємо нову книгу з фондів обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка. Це – думки до проповідей „Учителю, іду за тобою” Блаженнішого Любомира Гузара, який, на превеликий жаль, кілька місяців не дожив до того часу, коли збірка, упорядкована ним, вийшла у світ.
    Видання вміщує вибрані проповіді, виголошені в неділі та святкові дні літургійного року і з нагоди важливих суспільних чи релігійних подій упродовж 2008-2016 років.
    Отець Іван Музичка, сучасник Блаженнішого Любомира, у передмові до першого збірника проповідей писав: „Знаючи Блаженнішого Любомира особисто, без перебільшення скажу: він є муж сильного, творчого і благодійного слова. Його проповіді зрозумілі, практичні, цікаві та переконливі: приклади походять із життя і призначені для застосування в житті; аргументація, в якій бездоганно дотримано всіх правил логіки, підкріплена здоровим глуздом і поясненнями із сірої буденщини. Блаженніший Любомир, що найважливіше, у проповіді вчить, робить із слухача учня. Усі його науки висвітлені у стосунку до Божого Слова і Божої дії в нашому житті”.
    Запрошуємо до ОУНБ ім. І. Франка всіх, хто бажає віднайти цей унікальний скарб, який залишив нам світлої пам’яті Блаженніший Любомир Гузар.

        Гузар Л. УЧИТЕЛЮ, ІДУ ЗА ТОБОЮ : думки до проповідей / Блаженніший Любомир Гузар. – Львів : Місіонер, 2017. – 263 с. в суперобкл.

Оновлено 15-01-2019
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка