Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 52-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Богдан Скаврон «Гори і люди»Нова збірка журналіста, поета і прозаїка Богдана Скаврона «Гори і люди» містить зібрані автором репортажі та нариси про минуле і сучасне життя мешканців гірських районів Івано-Франківщини, які були написані упродовж 1997-2017 років.

   Творення книжки  відбувалось під час мандрів журналіста Карпатами і Прикарпаттям. І як результат – сім десятків добрих історій, що розповідають про різних людей – і мертвих, і живих, і непростих, і навіть „снігових”, а ще про різні місця в горах – знамениті, маловідомі, незвичайні, легендарні, історичні, секретні і просто цікаві. Ці нотатки не претендують на енциклопедичну всеохопність, а є тільки малим фрагментом того, про що насправді можна довідатись, подорожуючи горами та передгір’ями Івано-Франківщини.
    Як зазначає Богдан Скаврон, збірка має багато співавторів. До них належать всі ті, хто ділився з автором знаннями про гори, різними легендами, байками, правдивими історіями та був його попутником у мандрах.
    Автор і редакція газети «Експрес» подарували примірники нового видання для районних, міських та центральних бібліотек ОТГ.
    З книгою можна ознайомитись у відділі краєзнавчої літератури обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І.Франка, тож щиро запрошуємо всіх зацікавлених.
   
    Скаврон Б. Гори і люди / Б. Скаврон. – Хмельницький : ФОП Мельник А. А., 2017. – 268 с.

Оновлено 14-12-2018
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка