Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 52-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Микола Близнюк – поет окрилених КарпатУ відділі краєзнавчої літератури обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка представлена книжково-ілюстративна виставка „Микола Близнюк – поет окрилених Карпат”, присвячена 70-літтю поету з Косівщини.

Народився Микола Близнюк 3 грудня 1947 року в селі Старі Кути на Гуцульщині.

 Дебют його поетичного слова відбувся у газеті „Радянська Верховина" 1965 року. У першій книзі „Окрилені гори" Микола Близнюк відкриває для нас усю багатогранність світлих сторін буття, високих злетів людського духу, дарує потрясіння від відкриття прекрасного".

 Віршовані поеми „Олекса Довбуш" і „Сонцевіри" змальовують світ карпатських міфів, легенд.

 Микола Близнюк є автором 10 книг, серед них є й книги для дітей „Художник Мурчик", „Дятлику-ковалику", „Весела калина", „Вухатий мандрівник". Композитор Петро Юсипчук написав музику на слова 20 „дитячих" текстів поета.

За свою творчу і громадську діяльність Микола Іванович удостоївся звання лауреата Косівської районної літературної премії ім. Михайла Павлика. Про життя і творчість поета написала книжку заслужений працівник освіти України Аделя Григорук, „Нарис творчості", яка  вийшла у світ в 2006 році.

Дізнатися більше про життєвий і творчий шлях поета запрошуємо до відділу краєзнавчої літератури обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка та переглянути ювілейну виставку „Микола Близнюк - поет окрилених Карпат", на якій представлені твори письменника та матеріали про нього.

 

Оновлено 20-10-2018
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка