Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 52-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Магія японського мистецтваДля відзначення року Японії в Україні відділ літератури з мистецтва Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка підготував книжково-музичний простір.

2017 рік за ініціативою Президента України оголошено роком Японії в Україні. Цього року виповнюється 25-ліття  часу визнання Японією незалежності України та встановлення дипломатичних стосунків між нашими країнами. А 45 років тому, за словами Президента України , «духовні столиці наших держав - Київ і Кіото - розпочали історію своєї дружби та тісних обмінів».  Не викликає сумніву, що це - ще один крок на шляху до співдружності двох країн, а зближення українського та японського народів посприяє розвитку діалогу культур, таких своєрідних і цікавих, реалізується ряд культурних заходів та подій.

Працівники відділу літератури з мистецтва вирішили ознайомити користувачів із кращими зразками японської літератури та музичного мистецтва, доторкнутися до вивчення загадкової Японії - країни контрастів. Фахівці розгорнули тематичну виставку художньої та документально-публіцистичної літератури, фотоматеріалів, присвячених японській культурі, традиціям «Магія японського мистецтва» перегляд якої супроводжувався звучанням японської музики.

 

Оновлено 20-10-2018
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка