Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 52-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Василь Шкляр „Троща”Пропонуємо увазі користувачів нову книгу одного з найвідоміших сучасних вітчизняних письменників Василя Шкляра. Це – „Троща”, роман про Українську Повстанську Армію, про перемогу людини над обставинами і над собою.

Сам автор каже, що книга написана для того, аби показати світові, що українці не змирилися з режимом і продовжують боротьбу, як і раніше. Він розповідає, що довго шукав універсальну історію про бандерівське підпілля, про ті тяжкі часи, які розпочалися в другій половині сорокових років ХХ ст.  І знайшов письменник таку історію на Тернопільщині, де протікає річка Стрипа - у плавнях, в очеретах переховувалися повстанці. Саме там у 47-му році відбулася та драма, яка описана у книжці „Троща". Місцеві жителі в тих краях трощею називають очерет.

- Але в мене аж серце здригнулося, коли пізнав це слово. Адже відчув, що це не очерет. Троща - це катастрофа, це бійня, це трощення людських життів, доль та майбутнього, - розповів письменник.

Запрошуємо всіх, хто бажає прочитати новий роман Василя Шкляра, до відділу абонементу обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка.

                 Шкляр В. Троща : роман / Василь Шкляр. - Харків : Клуб Сімейн. Дозвілля, 2017. - 413 с.

 

Оновлено 20-10-2018
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка