Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 52-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Канікули весело та з користю31 жовтня 2017 року у відділі літератури іноземними мовами обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І.Франка відбулось знайомство з бібліотекою учнів 1-Б класу Івано-Франківської гімназії №2.

Захід відбувся у формі інтерактивного спілкування. Юні відвідувачі познайомились з роботою та послугами обласної книгозбірні та цікавими заходами, які проводяться у відділі.

Завідувач відділу Ольга Войтичук презентувала  виставку видань з фондів відділу, які допоможуть удосконалити та поглибити володіння іноземною мовою. На виставці були представлені книги для читання, комікси, дитячі енциклопедії, а також словники не тільки англійської, а й арабської, японської, китайської мов, які викликали у школярів великий інтерес.

Також гості познайомились з цікавими інтернет-ресурсами для вивчення англійської, які можна знайти на сторінці відділу літератури іноземними мовами у Facebook. Учні з великим захопленням переглянули цікаві історії англійською мовою, послухали пісні та пограли в ігри, а також навчились виготовляти гарбуз із серветок.

Працівники відділу літератури іноземними мовами висловлюють щиру вдячність вчителю англійської мови гімназії №2 Матвіїв Олені Василівні за сприяння і допомогу в організації та проведенні зустрічі.

Світлини

Оновлено 14-12-2018
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка