Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 52-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Ірен Роздобудько: „Хочу дивувати читача”Серед успішних письменниць сучасності особливим стилем письма вирізняється Ірен Роздобудько – письменниця, журналістка, сценаристка, авторка понад двадцяти книг для дорослих і дітей. Цими днями ми вітаємо її із 55-річчям, а читачам відділу абонементу ОУНБ ім. І. Франка пропонуємо книжкову виставку-вітання циклу „У колі друзів”.

  У книгах Ірен Роздобудько є все те, що зазвичай подобається тим, хто їх читає – гостра інтрига, несподівана розв’язка, глибокий психологізм. „Думаймо разом!” – запрошує вона читача у своїх романах та психологічних драмах „Мерці”, „Пастка для жар-птиці”, „Ескорт у смерть”, „Гудзик” і „Ґудзик-2. Десять років по тому”, „Все, що я хотіла сьогодні”, „Перейти темряву”, „Ігра в пацьорки”, „Подвійна гра в чотири руки”. Неповторну ауру Слова, Філософії та Пристрасті, споконвічні дилеми життя і смерті, честі і безчестя, любові і ненависті творить її перо в книгах „Він: ранковий прибиральник. Вона: шості двері”, „Амулет Паскаля”, „Якби”, „Ліцей слухняних дружин”, „Одного разу…” , „Оленіада” – всі ці та інші видання ви знайдете у відділі абонементу на святковій виставці „Ірен Роздобудько: „Хочу дивувати читача”. Серед них особливе місце займають книги, подаровані авторкою саме для читачів нашої бібліотеки.
  А літературно-інформаційний путівник „Художнє IQ Ірен Роздобудько”, підготовлений бібліотекарями цього ж відділу, проведе вас духовним всесвітом творів письменниці.
  Щиро вітаємо Ірен Віталіївну з днем народження і запрошуємо до обласної бібліотеки ім. І. Франка всіх, кого заворожує дивний світ її книг…

Оновлено 14-12-2018
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка