Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 52-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.


Енциклопедія Сучасної України

Нова книга Володимира Барана – у подарунок бібліотеці  Пропонуємо вашій увазі, нове подароване видання, яке нещодавно поповнило фонди обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка - авторства Володимира Барана "Лідія Треммері".

  Книга ознайомить цікавого читача, шанувальника образотворчого мистецтва з творчістю малознаної української художниці бельгійського походження Лідією Треммері. Доля художниці була нелегкою, трагічною, вона відійшла у вічність ще молодою на 50-му році життя. Після десятирічної важкої хвороби, яку намагалися мужньо долати, не полишаючи своє мистецтво, творила прекрасне до останнього подиху. Щасливий випадок познайомив колись молоденьку та допитливу жінку з мистецтвознавцем з Івано-Франківська, автором цієї книги Володимиром Бараном. Вони доповнювали одне одного знаннями про європейське модернове малярство.
  Минуло сорок років і пан Володимир розшукав доньку Лідії Треммері і отримав від неї фотографії більш ніж шістдесяти творів художниці. Саме завдяки йому уперше на українське етнополе повертається й на ньому утверджується як визнана творча особистість українська мисткиня з бельгійським корінням Лідія Треммері.
  Ближче познайомитись із виданням про художницю запрошуємо до обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка. Наша адреса: вул. Чорновола, 22.
  Баран В. Лідія Треммері. Lydia Tremmery / В. Баран. - Івано-Франківськ: Ярина, 2017. - 68 с. 

Оновлено 14-12-2018
© 2017. ОУНБ iменi I. Франка