Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail:

Відділ комплектування:
E-mail:
тел. 0342 752479

Відділ мистецтва:
E-mail:

Краєзнавчий відділ:
E-mail:

Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31

Графік роботи:

Щоденно: 10:00 - 18:00
Субота - вихідний день
Cанітарний день - останній четвер місяця

Ярослав Ткачівський: снагу набираю із рідних джерел11 серпня 2017 р. в обласній універсальній науковій бібліотеці ім. І. Франка відкрита ювілейна книжкова виставка письменника, поета і прозаїка, пісняра і гумориста, сатирика і журналіста Ярослава Ткачівського.

 

Ярослав Ткачівський народився у с. Вікторів Галицького району. Член  Національної  спілки письменників України (з 1995 р.), секретар Національної спілки письменників України, головний редактор літературно-художнього та громадсько-політичного журналу „Перевал". Делегат ІІ, IV і VI з'їздів письменників України та делегат VII, VIII і IX з'їздів журналістів України.

Автор понад 30 книжок поезії, прози, гумористичних та дитячих видань, пісенних збірників. Його твори друкувалися в численних літературних колективних збірниках та альманахах: „Яворове листя",  „Християнська етика: добро і зло", „Від Карпат до Опілля", „Столиця Франкового серця", „Під Франковою зорею", „Душа співає...", „Футбол-FEST", „Літературне Прикарпаття", „З горіха зерня"; антології українських письменників про своє родинне гніздо „Рай-хата"; поетично-прозового електронного видання „Галицький золотослов"  та ін.

Творчий доробок Ярослава Ткачівського друкувався у багатьох вітчизняних і зарубіжних періодичних виданнях, громадсько-політичних часописах та літературно-мистецьких журналах України, Польщі, Росії, Румунії та США.

Лауреат Всеукраїнського літературного конкурсу ім. Миколи Лукаша та трикратний переможець Всеукраїнських поетичних конкурсів літературного журналу „Дніпро", дипломант Всеукраїнського конкурсу громадянської лірики і володар „Золотого тризуба".

Лауреат літературних премій імені Василя Стефаника, ім. Івана Франка та ім. Тараса Мельничука. Письменник Ярослав Ткачівський за заслуги в літературі удостоєний медалі Національної спілки письменників України „Почесна відзнака НСПУ" та багатьох інших творчих нагород.

Ліричні вірші Ярослава Васильовича покладені на музику багатьма відомими композиторами і музикантами, його пісні та романси виконують народні та заслужені артисти України, інші відомі співаки.

Працівники обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка щиро вітають пана Ярослава Ткачівського з днем народження, бажають йому високого поетичного натхнення та усіляких гараздів, дякують за багатолітню тісну співпрацю.

А усіх шанувальників красного письменства запрошуємо до своїх фондів, щоби детальніше познайомитися із творчим набутком поета та переглянути ювілейну книжкову виставку „Ярослав Ткачівський: снагу набираю із рідних джерел".

Також запрошуємо переглянути віртуальну виставку „Духовний світ Ярослава Ткачівського" (до 60-річчя від дня народження).

Оновлено 21-06-2024
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка