Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail:

Відділ комплектування:
E-mail:
тел. 0342 752479

Відділ мистецтва:
E-mail:

Краєзнавчий відділ:
E-mail:

Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31

Графік роботи:

Щоденно: 10:00 - 18:00
Субота - вихідний день
Cанітарний день - останній четвер місяця

Дитяча фотосесія 2013 „Країна казкова - країна книжкова”2 червня, на відзначення Міжнародного дня захисту дітей, у відділі абонементу обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка біля дитячого куточка відбулася фотосесія маленьких читачів „Країна казкова – країна книжкова”.

   Про те, що книжка і бібліотека не втрачають своєї популярності і значимості і в цей, обплутаний Інтернет-павутинням час, можна пересвідчитись, завітавши до ОУНБ ім. І. Франка.

   Уже три роки у відділі абонементу діє дитячий куток „Поки батьки читають...". За цей період понад 50 молодих мам отримали можливість приходити у бібліотеку зі своїми маленькими дітьми і користуватись бібліотечними послугами нарівні з усіма, зручно вмостивши малечу біля дитячого куточка. І хоча дехто із діточок ще й не усвідомлює, куди потрапив, однак це є їхні перші кроки до книжкового всесвіту. Їм дуже подобається проводити час у нашій книгозбірні, де про них подбали: у дитячому куточку є книги та іграшки  на всі смаки та уподобання, і для всіх вікових категорій.

   Кредо відділу абонементу - „Читаємо всією родиною". І ми,  працівники цього структурного підрозділу, намагаємось знаходити такі форми роботи, які були б цікавими як дорослим, так і дітям, щоб усі вони завжди мали бажання приходити сюди ще і ще.

   Цьогоріч ми також захотіли здивувати і потішити наших маленьких читачів, їхніх батьків, бабусь, дідусів. На відзначення Міжнародного дня захисту дітей відбулася бібліотечна дитяча фотосесія „Країна казкова - країна книжкова", яка збереже неповторні моменти життя її учасникам. Адже час такий швидкоплинний і вже незабаром ця малеча прийде до бібліотеки, щоб готуватися до лекцій, семінарів, тренінгів; писати курсові, дипломні, наукові роботи.

   Впродовж травня продовжувалася робота з підготовки до проведення свята. З великим бажанням і цікавістю маленькі читайлики позували перед фотокамерою.

   А 2 червня кожна із „бібліомоделей" отримала фотоальбом зі світлинами - на згадку про перші кроки в дорослій бібліотеці. І можна тільки здогадуватися, скільки вражень та емоцій отримають усі вони через роки та відстані і, напевне, кожному із них захочеться прийти сюди, до своєї першої бібліотеки - коли стануть дорослими. Саме цього ми й прагнемо.

   На абонемент у цей день завітали родини: Слоньовських, Бойко-Лавриненко, Савчуків, Шаран, Гривнак, Шрам, Гладких, Хмелівських, Вовчуків та ін. Впродовж години зала обслуговування перетворилася на гамірне та веселе дійство: навперебій відгадували загадки, читали віршики, гортали сторінки дитячих книжок, ласували солодощами, водили хоровод.

   Перегорнувся листок календаря і 1 червня перейшло у 2, 3... Міжнародний день захисту дітей промайнув, та свято продовжується, адже діти - це свято назавжди.

   Вітаємо Вас, маленькі наші українці! Вітаємо - дорослі їх захисники!

   Ми завжди чекаємо усіх Вас у стінах нашої книгозбірні!

Світлини

Оновлено 18-07-2024
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка