Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail:

Відділ комплектування:
E-mail:
тел. 0342 752479

Відділ мистецтва:
E-mail:

Краєзнавчий відділ:
E-mail:

Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31

Графік роботи:

Щоденно: 10:00 - 18:00
Субота - вихідний день
Cанітарний день - останній четвер місяця

Поетична збірка «На самоті з Творцем»Поетична збірка Дмитра Лазаренка «На самоті з Творцем» - це не просто своєрідна сповідь самодостатнього та сформованого чоловіка, а філософська константа справжности та щирости.

У поетичній збірочці відтворюється яскравий та самобутній світ людини, створений письменницькою уявою та фантазією. Цікавим виявилося те, що тематичний спектр поезій суголосний із відомими сковородинівськими мотивами і настроями. Поет уміє спостерігати, фіксувати, вміє обрамлювати цей світ у чорно-білі кольори, і головне - вміє озвучувати те, що ховається на дні людського серця. Можливо, складеться помилкове враження, що письменник веде аскетичний та відсторонений спосіб життя, проте його соціальний статус характеризується чіткою громадянською стійкістю та непохитністю.

Вірші, які представлені у збірці, можна назвати поезіями настрою, оскільки вони є настільки органічними із внутрішнім світовідчуттями, що охоплюють своїм поглядом вчорашній і завтрашній день життя цілої української інтелігенції. Ці вірші мають багато від свого Автора, - вони делікатні і шляхетні, світлі, самоіронічні й іронічні, вони сповнені не озвученим та прихованим болем життя. Проте, якою б трудною не була доля, яким би прикрим не виглядав цей світ, поет залишає йому надію: «задимлений // світ настав // його сила // в землі // а на вершині // квітка біла».

 

Оновлено 26-02-2024
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка