Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail:

Відділ комплектування:
E-mail:
тел. 0342 752479

Відділ мистецтва:
E-mail:

Краєзнавчий відділ:
E-mail:

Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31

Графік роботи:

Щоденно: 10:00 - 18:00
Субота - вихідний день
Cанітарний день - останній четвер місяця

Деркачова ОльгаОвації в театрі

Чимало високоповажних гостей із зарубіжних країн та областей України, відомі спортсмени, діячі культури, письменники були присутні в обласному музично-драматичному театрі ім. Івана Франка на урочистостях з нагоди 345-річчя Івано-Франківська.

Під час свята було вручено щорічну міську літературно-мистецьку премію імені Івана Франка у галузі літератури та журналістики письменниці Ользі Деркачовій за збірник екзотеричних оповідань „Синдром підсніжника” та журналісту Богдану Скаврону за серію публікацій у тижневику „Галицький кореспондент”.

Відзначили кращих у галузі фізкультури і спорту, відомих не тільки у нашому краї, а й у далекому зарубіжжі спортсменів та їх тренерів: Дарію Згобу та тренера Оксану Крижанівську, Катерину Соловей та тренера Олега Солов’я, параолімпійців Андрія Гоління та тренера Романа Месика, Володимира Антонця та тренера Євгена Єрузеля та інших.

За пропаганду спорту у засобах масової інформації нагороду отримав заслужений журналіст України Володимир Безгачнюк.

Від Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту перший заступник міністра Віктор Руденко вручив меру Івано-Франківська Віктору Анушкевичусу посвідчення почесного працівника фізкультури і спорту України.

Ще одну нагороду – „Орденом лицаря Литви” за зміцнення стосунків між народами отримав міський голова від президента країни Валдаса Адамкуса. Вручав відзнаку посол Литви в Україні Альгірдас Кумжа.

У святковому концерті, який відбувся, брали участь відомі у нашому краї творчі колективи та митці.

 

 

Західний кур’єр. – 2007. – 9 трав. – С. 2.

Оновлено 21-06-2024
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка