Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail:

Відділ комплектування:
E-mail:
тел. 0342 752479

Відділ мистецтва:
E-mail:

Краєзнавчий відділ:
E-mail:

Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31

Графік роботи:

Щоденно: 10:00 - 18:00
Субота - вихідний день
Cанітарний день - останній четвер місяця

ПІДСУМКИ НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ ІВАНО-ФРАНКІВЩИНИ-2021 ПІДВЕЛИ В ОБЛАСНІЙ БІБЛІОТЕЦІ26 квітня 2022 року в Івано-Франківській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. І.Франка в рамках Інтелектуального клубу творчих особистостей «Галицькі кмітливці» відбулося пленарне засідання обласних організацій Товариства винахідників і раціоналізаторів та Спілки наукових і інженерних об'єднань України «Про підсумки обласного рейтингового огляду «Науково-технічна творчість Прикарпаття - 2021».

 

Захід був приурочений до Міжнародного дня інтелектуальної власності та Всесвітнього дня книги й авторського права.

Засідання відкрила директор головної книгозбірні області Людмила Бабій, яка відзначила, що в цей складний воєнний час бібліотека живе, організовує цікаві зустрічі з митцями, письменниками, науковцями, долучається до благодійних акцій тощо.

Одна із таких подій - проведення в рамках ІКТО «Галицькі кмітливці» пленарного засідання обласного рейтингового огляду «Науково-технічна творчість Прикарпаття - 2021». Вона розповіла, що цього року з нагоди 20-ліття Клубу працівники бібліотеки готують до друку третє науково-інформаційне видання про членів Клубу та їхні винахідницькі доробки.

«Неординарна за своїм змістом зустріч: раніше ми презентували інтелектуальні напрацювання винахідників, цілих творчих династій, здобутки наукових шкіл, а сьогодні у нас - вшанування переможців конкурсу «Техтворчість Прикарпаття», - сказав голова Івано-Франківської обласної організації ТВР України Богдан Середюк.

Він наголосив, що розгляд результатів конкурсу проводився у 9 номінаціях з врученням відповідних Дипломів, посвідчень і нагрудних значків «Галицький кмітливець». Цьогоріч була впроваджена нова номінація - «Кращий винахідник-волонтер» (Губаль Б.І., Корнута В.А.).

Про високий творчий потенціал наших краян говорив заступник директора департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури Івано-Франківської ОДА Попович Володимир Васильович. Він зазначив, що серед номінантів конкурсу багато молодих винахідників; і це дуже відрадно (Всесвітня організація інтелектуальної власності оголосила 2022 рік - роком молоді та інновацій заради майбутнього). 

Найвагоміші технічні новинки висвітлені в черговому каталозі «Інтелектуальний продукт вчених, винахідників і раціоналізаторів Прикарпаття, 2021» (ХІІ випуск), які засвідчують ефективність і цінність напрацьованого інтелектуального продукту. У виданні подано й матеріал про діяльність ІФОУНБ ім. І. Франка та співпрацю з керівником винахідницької спільноти області Богданом Івановичем Середюком.

Приємним було й те, що в номінації «Кращий активіст ТВР і СНІО України» нагороду отримала заступниця директора головної книгозбірні Федик Любов Володимирівна.

Вітаємо всіх переможців рейтингового огляду «Науково-технічна творчість Прикарпаття - 2021» з відзнаками!

 Ради Івано-Франківських обласних організацій ТВР і СНІО України та ІФОУНБ ім. І. Франка прийняли ухвалу за підсумками обласного конкурсу «Науково-технічна творчість Прикарпаття - 2021» та урочисто вручили директору Людмилі Бабій книгу «Приз-естафета досягнень винахідників і раціоналізаторів Івано-Франківщини» для написання нової сторінки в Літописі з нагоди 20-ліття заснування Інтелектуального клубу творчих особистостей «Галицькі кмітливці».

СЛАВА УКРАЇНІ!

ГЕРОЯМ СЛАВА!

 

 

 

Оновлено 12-06-2024
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка