Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail:

Відділ комплектування:
E-mail:
тел. 0342 752479

Відділ мистецтва:
E-mail:

Краєзнавчий відділ:
E-mail:

Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31

Графік роботи:

Щоденно: 10:00 - 18:00
Субота - вихідний день
Cанітарний день - останній четвер місяця

Заміховський Леонід Михайлович  Заміховський Леонід Михайлович – фахівець з технічної діагностики і інформаційних технологій, машин та агрегатів нафтової і газової промисловості, доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри комп'ютерних технологій в системах управління та автоматики Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, дійсний член Української нафтогазової академії.
  Наукова школа Леоніда Заміховського „Діагностика та сучасні інформаційні технології в техніці та соціумі” має багато учнів та послідовників: під керівництвом професора було успішно захищено 14 кандидатських і 1 докторська дисертації, вийшло у світ 8 монографій, 7 навчальних посібників та понад 400 опублікованих наукових праць.
  Зустріч з науковцемв обласній універсальній науковій бібліотеці ім. І. Франка в рамках Інтелектуального клубу творчих особистостей „Галицькікмітливці” відбулася11 червня 2015 р.
 Поспілкуватися з вченим-винахідником прийшли його колеги, друзі, знайомі, дійсні члени Клубу, студенти Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, читачі.
  Відкрила засідання Клубу директор ОУНБ ім. І. Франка Людмила Бабій, яка представила гостя запрошеним на зустріч та звернула увагу на те, що колискою талановитої творчої особистості було мальовниче гірське селище Вигода Долинського району Івано-Франківської області, де він народився.
  Доцент кафедри, кандидат технічних наук С. В. Зікратий за допомогою мультимедійної презентації розповів про деякі цікаві сторінки біографії вченого. Вищу освіту Леонід Михайлович здобув у Івано-Франківському інституті нафти і газу. Трудову діяльність розпочав на кафедрі автоматизації виробничих процесів цього ж ВНЗ. У 1979-1986 рр. працював в Івано-Франківському відділі Центрального науково-дослідного інституту „Моноліт". Повернувшись в Інститут нафти і газу,  обіймав посади старшого наукового співробітника, завідувача галузевої науково-дослідної лабораторії вібродіагностики, а в 1995 р. був обраний завідувачем кафедри комп'ютерних технологій в системах управління та автоматики.
  Гість зустрічі виклав власне бачення багатьох проблем нафтогазової галузі та суспільного життя сучасної України, розповів про плани на майбутнє.
  Леонід Михайлович також відзначив, що робота Інтелектуального Клубу творчих особистостей „Галицькі кмітливі” дає змогу познайомитися з науковою спільнотою Івано-Франківщини різних напрямків діяльності, поділитися думками та обговорити існуючі проблеми.
  Мешканці області пишаються здобутками свого краянина. Це засвідчили виступи голови обласної організації ТВР Богдана Середюка, директора ОУНБ Людмили Бабій, членів клубу „Галицькі кмітливі” Віктора Петренка, Василя Гречаника, друзів Андрія Олійника та Василя Радиша. Вони дали високу оцінку науковим розробкам Л. М. Заміховського для подальшого розвитку нафтогазової справи України, його друкованим працям для виховання майбутніх фахівців галузі,  висловлювали щирі слова глибокої поваги до його людських якостей.
  Учні вченого говорили про нього як про керівника, який має талант і дар спілкування, переконання.
Запрошений на зустріч завідувач кафедри комп'ютерної інженерії і електроніки Прикарпатського університету С. П. Новосядлий розповів, що колись Технічний університет виник з Львівської політехніки, а тепер досягнув вагомих перемог у науці і змагається за отримання Університетом статусу дослідницького.
  На завершення Заміховському Л. М. вручили електронний  читацький квиток та диплом дійсного члена Інтелектуального Клубу „Галицькікмітливці". Вчений також подарував обласній бібліотеці 26 наукових праць, серед яких монографії, конспекти лекцій, навчальні посібники та підручники, за що йому велике спасибі від фахівців та читачів ОУНБ ім. І. Франка.

 

Оновлено 28-03-2023
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка