Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail:

Відділ комплектування:
E-mail:
тел. 0342 752479

Відділ мистецтва:
E-mail:

Краєзнавчий відділ:
E-mail:

Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31

Графік роботи:

Щоденно: 10:00 - 18:00
Субота - вихідний день
Cанітарний день - останній четвер місяця

Палійчук Іван Васильович   Чергова зустріч в Інтелектуальному клубі творчих особистостей відбулася  із Заслуженим винахідником України, кандидатом медичних наук, доцентом кафедри стоматології факультету післядипломної освіти, керівником патентно-інформаційного відділу Івано-Франківського національного медичного університету, автором 215 наукових праць, 45 винаходів та більше 50 рацпропозицій Іваном Васильовичем Палійчуком.
 
   Директор обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка  Людмила Бабій ознайомила присутніх з останніми напрацюваннями в рамках спільного проекту обласної організації Товариства винахідників і раціоналізаторів України та головної книгозбірні області, презентувала „Кейс винахідника", де зібрані бібліографічні покажчики, списки, інформація про Громадську приймальню - центр підтримки науковців, винахідників та раціоналізаторів, розповіла про найближчі плани.
  Розповідь Івана Палійчука про свій життєвий та творчий шлях супроводжувалася мультимедійними слайдами, цікавими фактами із наукової практики, як саме, крок за кроком, долаючи бар'єри на винахідницькій стежинці, досягав успіху.
   Голова товариства винахідників і раціоналізаторів Середюк Б. І. дуже високо оцінив працю вченого, який неодноразово ставав переможцем обласного рейтингового огляду „Техтворчість Прикарпаття" в номінації „Кращий вчений-винахідник" та привітав його з присвоєнням звання „Заслужений винахідник України" з нагоди 20-річчя незалежності України.
   Приємним сюрпризом був виступ учениці музичної школи № 1 Романни Микитчук, яка полонила серця присутніх дитячою жартівливою піснею.
   Свої побажання вченому щодо подальших наукових досягнень висловили ректор Івано-Франківського національного медичного університету Микола Рожко, проректор з наукової роботи Ігор Вакалюк, вчений-винахідник в галузі генетики та молекулярної біології Лариса Ковальчук, перший вчитель, лікар-стоматолог Микола Кардащук.
    Про необхідність розвитку стоматологічних послуг наголосив завідувач кафедри управління регіональним економічним розвитком ІФНТУНГ Віктор Петренко, Заслужений діяч мистецтв України Богдан Губаль, а також вчений-економіст професор Василь Гречаник.
    На завершення зустрічі гостей очікував ще один сюрприз - мультимедійний показ цікавих фактів у галузі медицини - „Подивись і посміхнись", підготовлений працівниками бібліотеки.  
    У залі була також розгорнута книжкова виставка „Науковий доробок Івана Палійчука", де присутні могли побачити вагомий внесок вченого у вітчизняну стоматологію.

Оновлено 30-11-2023
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка