Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail:

Відділ комплектування:
E-mail:
тел. 0342 752479

Відділ мистецтва:
E-mail:

Краєзнавчий відділ:
E-mail:

Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31

Графік роботи:

Щоденно: 10:00 - 19:00
Субота - вихідний день
Cанітарний день - останній четвер місяця

Петришин Ігор СтепановичІгор Степанович Петришин - Заслужений працівник промисловості України,  професор Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, новатор у галузі метрології, стандартизації і сертифікації продукції.

І. С. Петришин народився в 1948 р. в м. Городенка Івано-Франківської області. Вищу освіту здобув у Львівському політехнічному інституті.

Працював на городенківському цукровому заводі, згодом - в Івано-Франківській лабораторії державного нагляду за стандартами та вимірювальною технікою (теперішнє державне підприємство - "Івано-Франківськстандартметрологія").

Був направлений в Інститут країн Азії та Африки при Московському державному університеті ім. М. Ломоносова, збагатив знання і пройшов стажування в Амманському педагогічному коледжі в Йорданії.

З 1981 року - заступник директора лабораторії державного нагляду за стандартами та вимірювальною технікою, а з 1991 обіймає посаду генерального директора, суміщаючи її з обов'язками Головного державного інспектора області з нагляду за якістю продукції, додержанням стандартів, норм і правил.

Доробок творчої особистості налічує 17 винаходів, 32 раціоналізаторські пропозиції, 68 наукових публікацій, 2 навчальні посібники. Одна з його розробок "Мобільна установка для експрес-контролю показників нафтопродуктів" визнана переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) "100 кращих товарів України".

Своїм найвагомішим досягненням І.С. Петришин вважає створений на базі державного підприємства "Івано-Франківськстандартметрологія", котре він очолює, еталону одиниць об'єму та об'ємної витрати газу, якому надано статус державного і включено до переліку об'єктів, що становлять національне надбання.    

 

Оновлено 15-10-2021
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка