Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.

Миронюк Іван ФедоровичВ Інтелектуальному клубі творчих особистостей був представлений громадськості Іван Федорович Миронюк - проректор з наукової роботи Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника, Лауреат Державної премії  України в галузі науки і техніки.

Іван Федорович Миронюк народився 1951 року в с. Котиківка  на Городенківщині.

Навчався у Львівському технікумі промислової автоматики, згодом - у Чернівецькому державному університеті на кафедрі фізики твердого тіла.

Свій трудовий шлях розпочав  у 1975 р. на Калуському хіміко-металургійному комбінаті. Зростав з майстра-технолога до начальника лабораторії Калуського дослідного виробництва. Згодом завідував відділом конструкторсько-технологічного бюро Інституту хімії поверхні АН УРСР, очолював Державне науково-виробниче мале підприємство "Матек", пізніше - Калуський дослідно-експериментальний завод.

В 1988 р. був удостоєний звання лауреата Всесоюзної премії науково-технічної творчості серед молоді, а ів 1991 р. здобув Державну премію України у галузі науки і техніки.

В 2005 році Іван Федорович Миронюк запрошується на посаду проректора з наукової роботи Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника.

Йому належать понад 140 наукових праць, більше 80 вагомих винаходів, які стосуються модифікованих аеросилів, матеріалознавства, теплоізоляційних і жаростійких матеріалів,  освітлення і стабілізації харчових продуктів, оборони.

Під  керівництвом І.Ф. Миронюка група вчених університету включилася у змагання умів за провідне місце у техносфері майбутнього. Сьогодні основним напрямком    їх наукових пошукань  є  нанотехнології і наноматеріали.

 

Оновлено 18-05-2021
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка