Івано-Франківська
обласна універсальна наукова
бібліотека ім. І.Франка

Адреса бiблiотеки:

76018
м. Iвано-Франкiвськ
вул. Чорновола, 22
тел. 0342 75-01-32
fax: 53-21-89
E-mail: Науково-методичний відділ:
E-mail:
тел. 03422 53-32-31


Графік роботи:

Щоденно: з 10 - до 19 години
В неділю: з 10 - до 18 години
Субота - вихідний день
Останній четвер місяця - санітарний день.

Шляхтич Лідія МихайлівнаОдним з авторів проекту і засновників Інтелектуального клубу, людиною, яка все своє життя працює на громадській і науково-просвітницькій ниві, знає справжню ціну інтелектуальної праці і всіляко її підтримує, є президент обласної організації Спілки наукових і інженерних об'єднань України  Лідія Михайлівна Шляхтич.

Лідія Михайлівна Шляхтич народилася  в м. Івано-Франківську. З отриманням атестату зрілості розпочала свою трудову діяльність на Прикарпатському меблевому комбінаті. Вищу освіту здобувала в Ленінградській лісотехнічній академії, після закінчення якої працювала в системі об'єднання Прикарпатліс. Згодом очолила групу Івано-Франківського центру стандартизації та метрології.

В 1975 році Лідія Михайлівна обирається заступником голови обласної організації науково-технічних товариств СРСР.

Лідія Михайлівна Шляхтич - ініціатор створення обласної організації Спілки наукових та інженерних об'єднань як правонаступниці науково-технічних об'єднань СРСР, організатор престижних рейтингових оглядів технічної творчості, один з авторів проекту і засновників Інтелектуального клубу творчих особистостей „Галицькі кмітливці".

В 2004 р. Лідія Михайлівна обирається президентом Івано-Франківської обласної організації Спілки наукових і інженерних об'єднань.

Спілкування з цією  авторитетною постаттю в клубі привідкрило сторінки історії науково-технічних товариств на Прикарпатті, напрямки їх діяльності. Впродовж десятиліть завдяки енергії, ініціативі, наполегливості Лідії Михайлівни   науково-технічні товариства діяли на кожному підприємстві області, організовувались конференції, семінари, громадські огляди та конкурси на кращі пропозиції, понад три тисячі науковців, інженерно-технічних працівників, робітників були залучені до вирішення актуальних проблем виробництва.

Після проголошення незалежності України Лідія Михайлівна Шляхтич виступає ініціатором створення обласної організації СНІО, знаходить нові форми громадського впливу на розвиток науково-технічної творчості Прикарпаття.

 

Оновлено 14-05-2021
© 2020. ОУНБ iменi I. Франка